درباره "گروه کارِبکر" بیشتر بدانید ...

ما کی هستیم و هدفمون چیه ؟

ما، در آذر سال ۱۴۰۰، با هدف ارتقا سطح دانش جوانان در حوزه توسعه فردی و توسعه کسب و کار، فعالیت خود را آغاز کردیم. به عنوان یک گروه دانشجو، ما با انگیزه ای قوی برای ارتقا دانش کاربردی و افزایش سطح سواد جامعه، این مسیر را پیش گرفتیم.

زیرا معتقدیم اغلب مشکلات در کشور عزیزمان توسط نیروی جوان و باانگیزه و متخصص حل می‌شود؛ برای این کار تلاشی مضاعف نیاز است.

فعالیت اولیه ما در قالب یک وبسایت آموزشی به صورت بلاگ بود که اطلاعات و محتواهای مفیدی را در حوزه توسعه فردی و کسب و کار برای عموم قرار می‌دادیم. با ارائه منابع آموزشی جامع و متنوع، تلاش می‌کردیم تا بهره‌وری و مهارت‌های کاربردی افراد را افزایش دهیم و آنان را در راه رسیدن به اهدافشان یاری نماییم.

با گذشت زمان و در بهمن سال ۱۴۰۱، به منظور گسترش حوزه فعالیت خود در راستای هدفمان، ما محصول فیزیکی‌ای به نام “کارت NFC” به مجموعه فعالیت‌های خود اضافه کردیم. این کارت، با استفاده از فناوری NFC، قابلیت برقراری ارتباط و تعامل با دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌سازد. هدف اصلی این محصول، ارتقا و ارزش افزوده بخشیدن به افراد و کسب و کارهاست. با استفاده از کارت NFC، کاربران قادر خواهند بود اطلاعات تماس، لینک‌های مفید، شبکه‌های اجتماعی و حتی عکس و ویدئوهای مورد نظر خود را به سادگی به اشتراک بگذارند و با مخاطبان خود در ارتباط باشند.

ما در تیم کاربکر، با تمرکز بر کیفیت و مشتری محوری، به عنوان همراه شما در ارتقا و پیشرفت شخصی و کسب و کارتان همراه خواهیم بود. ما به عنوان یک گروه پرشور و پویا، به تلاش برای ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت و نوآورانه متعهد هستیم.

با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی خود، هدف ما ارتقای سطح دانش و آموزش در حوزه‌های مختلف است. اعتقاد داریم که با ارائه منابع آموزشی به‌روز و جذاب، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا مهارت‌ها و توانایی‌های لازم را برای رشد و پیشرفت در دنیای فعلی پیدا کنید.

ما به دنبال ایجاد رابطه‌ای مستدام و موثر با شما هستیم و همواره در تلاش خواهیم بود تا نیازها و انتظارات شما را برآورده سازیم.

با تشکر از شما که به ما اعتماد کرده و به ما بپیوندید.

اعضای "گروه کاربکر"

اینجا میتونه اسم تو باشه!

برای اینکه بتونی یکی از اعضای آکادمی کاربکر باشی فرم زیر رو برای ما ارسال کن ...